Sıkça Sorulan Sorular

Bize Sorun

  S.S.S

  Aklınıza takılan sorular mı var?

  Aşağıda nakliyat sektörü ile alakalı bazı merak edilen soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Dilerseniz bizi hemen arayarak bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Nakliyat Fiyatları?

  Birçok kişi alacağı hizmetin fiyatını doğal olarak merak eder. Bizi arayarak hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Nakliyat sektöründe taşınacak yükten gidilecek güzergaha kadar birçok faktör fiyatı değiştirebileceğinden sabit bir fiyat yoktur.

  Sigortalı Nakliyat Nedir?

  Bütün eşyalarını taşıyacak kişilere ısrarla önerdiğimiz ve bizim firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen bir kontrat çeşididir. Eşyalarınıza gelebilecek zararın önüne geçmek için şarttır.

  Ekspertiz Ne Yapar?

  Ekspertiz bir diğer ismiyle uzmanımız size taşımacılık süreci boyunca eşlik eder. Bu da yine Baştürk Nakliyat’ın ücretsiz vermiş olduğu hizmetlerden biridir. Uzmanımız eşya taşınma konusundaki bütün tecrübelerini sizinle paylaşır ve size taşınma süresince rehberlik eder.

  Kurumsal Referansınız Var mı?

  Birçok banka ve devlet kurumunun taşınma işlemini başarı ile gerçekleştirdik. 20 Yıllık köklü bir firma olduğumuz için sayısız referansımız mevcuttur.

  Hemen Arayın