" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Blog

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat 

İstanbul şehirlerarası nakliyat üst düzey kaliteli hizmeti ile uzun yıllardır nakliyat sektöründe binlerce müşteriye hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile İstanbul içi ve dışında ki bir çok noktaya nakliye hizmeti sağlayan Baştürk evden eve nakliyat 50 yıldır bu sektörde varlığını korumaktadır. 

Türkiye’nin her bir noktasına taşımacılık sağlayan İstanbul şehirlerarası nakliyat , çözüm ortağınız olarak en hızlı ve en güvenilir taşıma hizmetini sunmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat ile eşyalarınız güvence altında ve sigortalı olarak istediğiniz şehre taşınır. Nakliyatın başından sonuna kadar eşyalarınız sigorta kapsamına alınır ve eşyaların herhangi bir zarar görmesi halinde bu sigorta kapsamında zararınız karşılanır. Baştürk nakliyat olarak bu güne dek herhangi bir sorun yaşamasak da profesyonel eşya taşımacılığını tercih eden firmamız, eşyaların güvenli şekilde adrese ulaşmasını sağlar. 

Firmamız İstanbul şehirlerarası nakliyat olarak yalnızca ev eşyası değil, iş yeri eşyalarını da profesyonel olarak taşımaktadır. Büro, fabrika ve ofis gibi mekanlarda kullanılan ve zarar görmemesi gereken tüm eşyalarınızı en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaştırmaktadır. 

İstanbul Şehirlerarası Taşımacılıkta 1 Numara

Hem şehir içi hem de istanbul şehirler arası nakliyat tüm taşınma işlerinizi bir plan dahilinde yürüten firmamız, eşyaların hazırlık aşamasından teslim edilip kurulmasına kadar istediğiniz tüm nakliye işlemlerinizi yapmaktadır. Nakliye öncesinde ücretsiz olarak planlama yapılır ve sizlere nakliye fiyatı belirtilir. Eğitimli çalışanlarımız İstanbul şehirlerarası nakliyat olarak adrese gelir ve eşyaların ambalajlama işlerini başarılı bir şekilde yapar. Ev ya da ofis eşyalarınızın kaplayacağı alana uygun araç seçilir ve eşyalar yine profesyonel şekilde araca yerleştirilir. Sigortalı nakliyat sayesinde koruma altına alınan eşyalar korunaklı bir şekilde istediğiniz şehre taşınır. 

Kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilen İstanbul şehirlerarası nakliye eşyalarınızı kolaylıkla taşır. Şehirlerarası taşımacılıkta emniyeti ve zamanı ön planda tutan firmamız, uzun yol tecrübesi sayesinde herhangi bir aksaklık yaşamadan eşyaların teslimini sağlar. İstanbul ilinde ki binlerce müşterimiz uygun fiyat garantisi ile bu alanda bizleri tercih etmektedir. Siz de İstanbul şehirler arası nakliyat ile eşyalarınızı güvenle taşıtmak istiyorsanız bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir