" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Blog

İstanbul Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma 

İstanbul parça eşya taşıma olarak sizlere ev taşıma ya da ofis taşıma gibi durumlarda yardımcı olmaktayız. Eşyalarınız ister tek parçadan oluşsun isterse daha fazla parça eşya taşımacılığı sayesinde eşyalarınızı en uygun fiyatlara taşımaktayız. Evden eve taşımacılıkta öncü olan firmamız ev ve ofis eşyalarını istediğiniz noktaya hızlı ve güvenli şekilde nakliye etmektedir. 

Eşyalarınız bir kamyonu dolduracak kadar değil mi? Hiç sorun etmeyin, Baştürk nakliyat olarak parça eşya taşımacılığı ile sizleri bu dertten ve fazla maliyetten kurtarmaktayız. Garantili hizmet sağlayan firmamız, eşyalarınızı uzman çalışanları ile sigortalı olarak taşımaktadır.  

Dikkatli bir şekilde paketlenen eşyalar kırılmasını ve zarar görmesini önleyen ambalajlar ile araçlara yerleştirilir. Kargoya ödeyeceğiniz ücretin çok altında olan bu hizmetimiz, eşyaların hem dikkatli şekilde taşınmasını hem de çok düşük fiyatlar ile bu hizmetten faydalanmanızı sağlamaktadır. 

Parça Eşya Taşımacılığı 

İstanbul ilinde ikamet edenler şehir içi parça eşyalarını taşıtmak için artık nakliye aramaya son verebilirsiniz. Paketleme, kamyona yükleme ve yeni adrese taşıma gibi tüm aşamaları profesyonel şekilde gerçekleştiren İstanbul parça eşya taşıma firmamız tüm işi kendi bünyesinde sağlamaktadır.  

Bütçenizi iyi kullanmak istiyorsanız ve birkaç parçadan oluşan eşyalarınız varsa size uygun en ideal aracı adresinize gönderen firmamız ile anlaşabilir ve eşyanızın hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. 

Eşyalarınızı ister kendiniz paketleyerek maliyeti bir miktar aşağıya indirebilir, isterseniz uzman ekibimizin özel ambalajlar ile ürünlerinizi paketlemesini isteyebilirsiniz. Taşınacak eşyanın hacmini ya da ağırlığını bizlere iletebilir ve bu konuda ücret bilgisi alabilirsiniz. 

İstanbul Şehir İçi Parça Eşya Taşıma 

İstanbul içi parça eşya taşımacılığı olarak özel araçlar ile eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden en uygun fiyat teklifleri ile eşyaların gerekli adrese taşınması sağlanır. Parça eşya taşıma fiyatları eşyanın mevcut hacmine, hangi noktadan nereye taşınacağına göre değişmektedir. Eşyanın hacmi nasıl bir araç ile taşınması gerektiğini belirlerken, kaç işçinin taşıma konusunda görev alacağı da fiyat belirleme de etkili olmaktadır. Eğer eşyanızın kurulumunu istiyorsanız firmamıza bu talebinizi iletebilir ve parça eşyanın götürüldüğü adreste kurulumunu sağlatabilirsiniz.  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir