" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Blog

İstanbul Kurumsal Nakliyat

İstanbul Kurumsal Nakliyat 

İstanbul kurumsal nakliyat titiz bir planlama, güvenli taşıma ve hızlı teslimat ile kurumsal firmaların en çok tercih ettiği nakliyat şirketleri arasındadır. Özel sektör ya da kamu alanında faaliyet gösteren çeşitli işletmelere nakliyat hizmeti sağlayan Baştürk nakliyat, 50 yıllık tecrübesi ile işletmelerin taşınma faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 

İş yerleri ve ofisler için hayati bir önem teşkil eden taşınma işlemleri, dosya ve evrak gibi bilgi içeren eşyalara zarar gelmemesi ve farklı kişilerin eline geçmemesi adına çok önemlidir. Dolayısı ile kurumsal taşımacılık hizmeti işinin ehli nakliyat şirketleri tarafından yapılmalıdır. Baştürk nakliyat firmamız da kurumsal taşımacılıkta baştan sona sizlerin yanında olmaktadır. İşletmelerde ki eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, araca yerleştirilmesi ve yeni ofise kurulması, montaj yapılması tamamen firmamız tarafından gerçekleştirilir. 

Güvenli Kurumsal Taşımacılık Hizmeti 

İstanbul ilinde ofis ya da büro gibi işletme sahipleri bir yerden bir yere taşınırken artık taşınma sorununa elveda diyebilir. Yalnızca İstanbul ilinde değil, İstanbul’dan farklı bir şehre de eşya taşımacılığı şirketimiz tarafından gerçekleştirilir. Düzenli bir program listesi hazırlayan firmamız, eşyalarınızı özel ambalaj malzemeleri ile paketler. Taşınacak eşyaların miktarına, şekline ve yapısına göre en uygun aracı adresi gönderir. Eğer yüksek katlı yerlerden indirilip çıkarılacaksa asansörlü cihazımız ile eşyaların hiçbir zarar görmeden çok daha kısa sürede araçlara yüklenmesi ve yeni yere taşınması sağlanır. 

Montaj işleminde yerine takılması gereken cihazlarınız ya da mobilyalarınız varsa müşterilerin isteğine göre takma ve yerleştirme hizmetimizde mevcuttur. 

Kurumsal Taşımacılıkta Profesyonel Hizmet 

Firma ya da şirketlerin taşınma ihtiyaçlarını karşılayan İstanbul kurumsal nakliye hizmetleri, iş yerlerinin hem maddi hem de manevi zararlara uğramaması adına taşınma sürecini en kısa zamana indirgemiştir. Müşterilerinin emeğine özen gösteren ve kimsenin rızkına mani olmak istemeyen nakliye firmamız taşınma öncesi olduğu kadar sonrasında da işine düzenli bir şekilde devam etmektedir. 

Kurumsal nakliyatın dışında evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığı ile İstanbul’da ikamet eden ev ya da iş yeri kullanıcılarına profesyonel ve sigortalı taşımacılık hizmetini sağlar. Siz de ofis, dükkan ve iş yeri taşımacılığında İstanbul kurumsal nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir