" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Blog

İstanbul evden eve Sigortalı Nakliyat

İstanbul evden eve Sigortalı Nakliyat 

İstanbul sigortalı nakliyat bir nakliye şirketinden beklenen tüm taşıma işlemlerini sizi yormadan ve uğraştırmadan gerçekleştirmektedir. Eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden istediğiniz her yere taşınabilen eşyalarınız nakliye şirketimiz tarafından sigortalıdır. Başka bir şehre taşınacak olanlar ya da İstanbul şehir içi nakliyat talebinde bulunanlar daha fazla düşünmeden bizlere ulaşabilir. 

İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet sağlayan Baştürk nakliyat, nakliye sektöründe olması gereken tüm yetki belgelerine sahiptir. Tüm eşyalarınız nakliye süreci boyunca sigorta kapsamındadır. Profesyonel ekibimiz eşyalarınıza zarar gelmemesi adına ellerinden gelen tüm çabayı sarf etmekte ve nakliye sürecini sorunsuz tamamlamaktadır.  

İhtiyacınıza en uygun araç ile yapılan İstanbul sigortalı nakliyat eşyalarınızın paketlenmesinden kurulmasına kadar tüm aşamaları gerçekleştirmektedir. Çalışan personellerimiz nakliye sektöründe uzmanlaşmış kişilerdir. Hem şehir içi hem de İstanbul şehirler arası taşımacılık ‘ta kullanılan araçlarımız tam donanımlıdır. Titiz bir şekilde çalışan ekibimiz taşımacılığın her aşamasında eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmemesi adına uğraşmaktadır. Fakat talihsiz bir durum olduğunda dahi sigortalı nakliye İstanbul olarak eşyalarınızın zararı karşılanmaktadır. Siz de eşyalarınıza bir zarar gelmesini istemiyor veya herhangi bir görünmez kaza da eşyalarınızın maddi karşılığını almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. 

Sigortalı Nakliyat İle Güvende Olun

Eşyalarınız son teknoloji asansör sistemi kullanılarak taşınmaktadır. Apartman gibi yaşam alanlarında merdivende yaşanan sorunlar, zamanın ve iş gücünün doğru kullanılmaması, etrafın rahatsız olması gibi sorunlardan uzak kalmak istiyorsanız, müşterilerimize sağladığımız asansörlü eşya taşıma sistemini tercih edebilirsiniz. Bunun gibi bir sürü yenilik yapan firmamız, müşteri memnuniyeti açısından her daim rakiplerinden bir adım önde gelmektedir. 

Elektronik, cam, antika vb. eşyalar herhangi bir darbede zarar görebileceği için ekibimiz öncelikle eşyalarınızın ambalaj aşamasını gerçekleştirmekte, daha sonra araca yükleyerek yeni adrese taşınmasını sağlamaktadır. Bu süre zarfında İstanbul sigortalı nakliyat güvencesinde olan eşyalarınız uzman kadromuz ile eksiksiz olarak taşınmaktadır.  


İstanbul Sigortalı Nakliyat

Eğer mobilya ve aksesuar gibi sökülüp takılacak eşyalarınız varsa firmamız bu konuda uzman personelini yönlendirerek eşyaların yerleştirilmesi aşamasında da sizlere yardımcı olmaktadır. Uygun aletler ve uzman personel eşliğinde hareket  eden Baştürk nakliyat, İstanbul’un en profesyonel çalışan taşımacılık firmaları arasındadır. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir