" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Blog

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme 

İstanbul evden eve nakliyat ambalaj ve paketleme konusunda sizlere profesyonel destek sağlamaktadır. Yapılacak nakliye ister şehir içi olsun isterse şehirler arası, ambalaj ve paketleme kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir. Önceleri market ve bakkal gibi yerlerden alınan koliler ile derme çatma yapılan paketleme işlemi günümüzde yerini yeni teknolojilere ve malzemelere bırakmıştır. Bizde Baştürk nakliyat olarak tüm bu gelişmeleri takip ederek uygulamaktayız. 

Taşınma sırasında yere saçılan paketler, patlayan koliler, kırılan eşyalar, zarar gören mobilyalar, bozulan elektronik aletler ve daha nicesi eskiden taşınacak kişilerin en büyük sorunu iken günümüzde doğru ambalajlama ve paketleme ile tüm nakliye süreci hasarsız şekilde yapılmaktadır. 

Doğru Ambalaj ve Paketleme 

Yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosu ile en yüksek kalitede hizmet sunan Baştürk nakliyat   , eşyaların ambalaj ve paketleme işlemlerini sağlıklı bir şekilde yapar. Taşınma sırasında eşyaların özelliğine ve miktarına göre kullanılacak ambalaj malzemeleri ve paketleme araçları ile evinize gelerek en doğru uygulamayı yapar. Bu sayede hiçbir eşya zarar görmez ve eşyalarınız hasarsız bir biçimde adresinize ulaşır. 

Kırılacak Eşyalarda Profesyonel Paketleme 

Biblolar, avizeler, aynalar, cam mutfak eşyaları gibi kırılacak tüm eşyalarınız özenli bir şekilde hazırlanır. Cam malzemelerin kırılmasını önleyen özel kabarcıklı poşetler bu ürünleri olası darbelere karşı korur. Araçta yapılan mecburi ani fren, yerleştirme sırasında yaşanacak herhangi bir sorun bu sayede önlenmiş olur. Evdeki yorgan, battaniye, yastık gibi kırılma problemi olmayan eşyalar ise kırılacak eşyaları destekler şekilde araca yerleştirilmektedir. Bu sayede kırılacak eşyaların korunması için ikinci bir önlem daha alınmış olur. 

Nakliyat sürecinde tüm ev eşyaları firmamız tarafından hasarlara ve çizilmelere karşı eşyaların büyüklüklerine, özel tasarlanan ambalajlara ve paketleme malzemelerine göre hazırlanır. Sanki mağazadan yeni alınmış gibi paketlenen eşyalarınız tüm olasılıklar düşünülerek araçlara yerleştirilir. 

İstanbul evden eve nakliyat ambalaj ve paketleme sistemini uzun senelerdir uygulayarak, hamal yardımı ile taşınan tüm eşyaların kullanılamaz hale geldiği sorunları tümüyle bertaraf etmiştir. Siz de ambalaj ve paketleme konusuna önem veren ve diğer aşamaları sigortalı olarak sağlayan firmamızla çalışabilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir