" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşıma İşlemleri ve Kaliteli Taşımacılık

İçerisinde insan sağlığı için büyük önem barındıran alet ve edevatlara sahip olan hastaneler, nakliyat işlemlerinin en hassas noktalarından birisidir. Bu nedenle hastane taşımacılığına tüm nakliyat şirketleri büyük özen göstermektedir.

Taşımacılık hizmetlerini özellikle hastaneler söz konusu olduğu zaman hassas bir biçimde yürüten Evden Eve Nakliyat, öncelikle ekspertiz ile tüm tıbbi cihaz ve diğer eşyaları detaylı bir biçimde incelemekte ve buna göre plan çıkarmaktadır. Uygun taşıma ekipmanı ve çalışacak personel sayısını da belirleyen firma, tarihi de belirledikten sonra nakliyat hizmetini sağlamaktadır.

Hastane Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmelidir?

hastane-tasimaciligiHastane taşımacılığında
Hastaneler insan sağlığının düzenlenmesi ve sağlanması açısından önemli kurumlardır. Burada yer alan aletler hem maddi hem de manevi olarak oldukça değerlidir. Bu yüzden de yapılması planlanan aktarımlar için çok dikkatli olunmalı ve maksimum güvenlik önlemleri alınmalıdır. Diğer nakliye işlemlerine göre daha hassas bir şekilde çalışma isteyen bu alan için seçimi yapılacak firma konusunda da titiz davranılması gereklidir. Çünkü kötü bir biçimde yapılacak taşımada önemli cihazların zarar görmesi hem manevi hem de maddi açıdan oldukça büyük hasarlara neden olur. Bu noktada kullanılabilecek Baştürk Nakliyat titiz ve detaylı çalışmaları ile tercih konusunda kullanılabilecek bir firmadır.
Taşımacılıkta özellikle de elektronik eşyaların olduğu bir nakliyede dikkatli olunması gerekir. Hastane taşımacılığı gibi büyük çoğunluğu elektronik aletlerden oluşan nakliye işlemlerinde her bir ürün ve her bir parça iyi ambalajlama en üst güvenlik düzeyinde gerçekleştirilmelidir. Bu yüzden de kaliteli malzemeler ile paketleme işlemi yapılmalıdır. Ayrıca hastane içinde çoğunlukta olan yatak ve dolap gibi mobilyaların da taşınma öncesinde demonte hale getirilmesi gerekir. Bu da işinde yetenekli marangoz kişilerin çalışması ile mümkün olabilir. Ayrıca bu işlemlerden sonra taşınan parçaların uygun bir biçimde tekrar monte edilmesi gerekir. Belirttiğimiz firma sizlere uzman kişilerin yardımı eşliğinde ve üstün koruma seçeneklerinin olduğu nakliye hizmetleri ile taşımacılık hizmeti verir. ayrıca taşıma öncesinde firma ile görüşme yapılarak fiyat konusu da görüşülebilir.