" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Doğru Fiyat nedir Nasıl yapılır.

Evden eve nakliyat-Baştürk nakliyat

Herkesin bütçesi,konut tipi,taşınacağı yeni konut tipi ve istediği ayrıcalıklar ayrı değildir…
Bu yüzdendir ki falan kişi bu maliyete taşınmış ben neden bu fiyata taşınamıyorum diye isyan edebilirsiniz.
Bu tutarsız fiyat teklifi sunulduğu için değil arz ve talebe göre,istenilen hizmete göre ve eşya yoğunluğuna göre değişkenlik gösterdiğindendir.
*TEKLİFLER ALIN FİRMALARDAN
*FİRMALARIN WEP SİTELERİNİ İNCELEYİN
*KİŞİLERİN YAŞADIĞI SORUNU ANLATIP FİRMALARI ŞİKAYET EDEBİLDİĞİ SİTELERİ ARAŞTIRIN(ŞİKAYET.COM GİBİ)
*EKSPERİ HİZMETİ İSTEYİN
Vakit nakittir deyimini biliyoruz ama düzenli ve özverili taşınmak için ayıracağınız yarım saatlik zaman diliminin fazla olmadığını düşünüyoruz.
Bu yüzden bir cok firmadan fiyat teklifi almanızı öneriyoruz ayrıca çağımız internet çağı olduğu için basit araştırmalar ile firmaların sitesine tıklamanızı arz ediyoruz..
Yine çok basit bir araştırma ile şikayet var mı bu firmadan diye minik bir araştırma yapmanızı istiyoruz ve şikayetleri okudukça eksiler ve artılar görüldükçe firma seçiminiz daha da kolaylaşacaktır.
Eşyalarım çok değil,ağır eşyam yok gibi kelimeler cambazlarca oynanmaya müsait kelimelerdir.
Karar kılarsınız taşınmanın ortasında ‘araç almadı,eşyam az dediniz eşyalar oldukça fazla’cümlelerine maruz bırakılırsınız.
Bu yüzdendir ki en güzeli eksperi hizmeti istemek.
Evet evet vaktiniz varsa mümkünse eksperi hizmeti için (firma görevlisinin eşyaların yerinde görülmesi,verilecek hizmetlerde söz almak ve taşınma detayları için) yetkili kişiler çağırın taşınacağınız adrese..
Görevliler ile görüşmeler yaptıktan sonra size fiyat sunumu yapacaklar ve taşınma detaylarını anlatacaklardır.
Dilerseniz o an dilerseniz daha sonra karar kılıp doğru firmayı seçmiş olursunuz.
Bu arada fiyatlar çok uçuk veyahut çok az olabilir belirttiğimiz gibi bir kaç firmaya taşınmayı istediğiniz adresleri(il veya ilçeleri)
taşınmanız ile detayları sunarsanız doğru ve mantıklı fiyatlar ortaya çıkmış olacaktır üç aşağı beş yukarı..
Bizimle iletişime geçin ve farkımızı sizlere sunacağımız kolaylıklarımızı hissedin

tadır.

 

*AVİZELER ve STOR PERDELER:
Her zaman tam destek hep destek diyoruz gerek idari kadromuz gerek personellerimizce lakin herkesin de işinde ehil olduğu sektörler ve konumlar var malumunuz.
Biz lojistik  sektörünün nakliyat,evden eve nakliyat ve depolama alanında işimizin ehliyiz.
Avize takmak,avize çıkartmak malesef ki bizim alanımıza dahil değil,hem zaman konusunda çok hassas calışan bir firmayız hemde ehil olmadığımız konuda yardım etmekten çekiniyoruz.
Yanlış yapmak istemeyiz bu yüzden avizelerinizi siz hazır çıkartmıs olursanız biz paketleme ve ambalajlamasını yaparız korunması için.
Basit avizleri takmayı her kişi yapar ama basitlikte kişiden kişiye görecelidir.
Biz ehil olmadığımız için avize takma işlemi yapmıyoruz.
Benzer durum stor perdeler içinde geçerli biz sadece paketleme ve taşınması konusunda yardımcı olabiliyoruz..

Ev Taşıma Hizmetiyle 12 Yıldır Yanınızda

evden-eve-nakliyatKurulduğu 1989  yılından bu zamana kadar kazandığı deneyim ve tecrübelerle kaliteli taşımacılık hizmetleri sunan firma, gerekli planlamaları da önceden yaparak taşınma işlemlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat sırasında teknik detaylara oldukça önem veren firma; planlama, sigortalama, marangoz hizmetleri ve ambalajlama konusunda da yenilikçi yöntemleri izlemektedir.

 

Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşlemektedir

Taşıma süreci, öncelikle ekspertizin müşteriyi ziyaret etmesi ile başlamaktadır. Bu ziyaret sonrasında hem fiyat çıkarılır hem planlama yapılır, hem de taşınma zamanı belirlenir. Ekspertizin analizine göre kullanılacak araçlar ve iş gücü belirlenir ve taşınma işlemleri bu plana sadık kalınarak hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilir.

Taşınma günü geldiği zaman ise eşyalar kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenir. Paketlenme işlemi nakliyat hizmetlerinde en önemli adımdır. Bu adım başarıyla atlatıldığı takdirde eşyaların zarar görme riski de neredeyse sıfıra indirilmektedir. Eşyalar hazırlandıktan sonra araçlara yüklenerek, nakliye edilmesi gereken konuma getirilir. Burada eşyalar araçtan indirilir ve yeni eve bırakılır. Eğer sökülmüş eşyalar ya da mobilyalar varsa bunlar paketlerden çıkarılarak alanında uzman marangozlar tarafından Montajı yapılır Evden Eve Nakliyat tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başlamış kaliteli bir nakliyat firması olmasından ötürü sık sık tercih edilmektedir. Sizler de kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bizim ile iletişime geçmelisiniz.