" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Depolama Hizmetleri

Özel Depolarda Eşya Depolama Hizmeti

esya-depolama

Özel Depolama Hizmetleri
Taşımacılık hizmet veren nakliye firması çerçevesinde, yalnızca evden eve nakliye ya da kurumsal taşımacılık, okul taşımacılığı gibi hizmetler verilmemektedir. Bununla beraber depolama gibi müşterilerine özel imkanlar da sunmaktadır. Eğer şu anki ya da yeni adresinizde eşyanız için yer yoksa veya firmanızdaki kullanılmayan araçları bir süre muhafaza edecek bir yer arıyorsanız özel depolama hizmetleri tam da size göre. Bu şekilde Baştürk Nakliyat firması sizlere ekstra bir alan sağlamaktadır. Burada saklanıldığı süre boyunca da sizlere garanti ve koruma sözü vermektedirler. Aynı zamanda sigorta işlemi de yapmaktadırlar. Eşyanızın ne olduğuna, hassasiyet durumuna ve değerine göre de çeşitli sınıflandırma seçenekleri içerisinde koruma altına alınmaktadır.Eşya depolama-depolama firmasi

Baştürk Nakliyat firmasına ait depolama alanı toplamda 350 metrekaredir. Eşyalarınız burada tek tek ve özenle paketlenmekte ve koruma altına alınmaktadır. Firma, eşyanızı günlük, haftalık ya da aylık periyotlar şeklinde sizin adınıza güvenle saklayabilmektedir. Ayrıca eşyalarınızı vermeden önce depoyu ziyaret etme hakkınız da bulunmaktadır ve firma özellikle bunu önermektedir. Bunun dışında, depolanacak eşyalarınız ve süreleri de size liste şeklinde verilmektedir. Vermiş olduğunuz eşyalarınız özenle personeller tarafından ayrı ayrı paketlenmektedir. Işık görmemesi gereken ya da havalandırılması gereken, nemden uzak tutulması gereken eşyalarınız sınıflandırılarak özel depoda saklanmaktadır. İstediğiniz zaman eşyalarınızı Baştürk Nakliyat deposundan alabilirsiniz. Bununla beraber eşyalarınıza sigorta da yapılmaktadır.

  • DİKKAT EDİLECEK HUSULAR

  • Tüm eşyalarınız elemanlarımız tarafından detaylı bir şekilde paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Tüm eşyalarınız listesi hazırlanarak bir listesi sizde diğer listesi bizde kalacak şekilde hazırlanır. Firmamızca sigorta poliçeniz, taşıma ve depolama sözleşmesi hazırlanarak size teslim edilir. Biz değer bilip değer taşıyoruz değerlilerinizi sizin yerinize muhafaza ediyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin ve referanslarımız arasında yerinizi alın.

 

Depolama çalışmaları sırasında gerekli tüm özen ve hassasiyeti gösteren firma, büyük bir titizlikle eşyalarınızı muhafaza etmekte ve müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Eşya Depolama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

esya-depolamaEşya Depolama işlemlerinden önce ekspertiz eşyaları inceleyerek detaylı bir plan çıkarmaktadır. Daha sonra eşyalar kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenir. Bu eşyaların herhangi bir olumsuz durumda zarar görmesine engel olacaktır. Eşyalar daha sonra hijyenik olan akıllı odalara üzerlerine numara verilerek yerleştirilir. Böylece müşteri eşyaları teslim aldıktan sonra neyi nereye koyacağını kolaylıkla bulabilecektir.

Depoların hijyenik olması da oldukça önemli bir konudur. Müşterinin talebine bağlı olarak belki de aylarca orada tutulacak eşyaların mikrop kapmaması, kirlenmemesi için büyük bir titizlik gösterilmektedir.