Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin bütçesi doğrultusunda hizmet vererek sorunsuz bir taşımacılık sağlarız.

İstanbul, nakliyat konusunda geniş bir firma seçeneğine sahip şehirler arasında yer alıyor. Bunun için nakliyat firması seçiminde dikkatli hareket etmek çok önemlidir. Seçtiğiniz firmanın kurumsal olmaması taşınacak eşyaların başlarına ne gelebileceğine dair hiçbir fikir vermeyecektir. Bu nedenle önceliğiniz her zaman kurumsal çözümler sunabilen firmalardan yana olmalıdır. Biz Beşiktaş nakliyat firması olarak bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerin tamamında kurumsal yapımızla hareket edip garantili hizmet sağladık. Bu da bize hiçbir nakliyat firmasının sahip olamayacağı kadar geniş bir referans kaynağı oluşturdu.

Eşyalarınızın hassasiyeti bizim için önemlidir. Bunun için biz taşıma modelimizi eşyaların hassasiyetine göre değerlendiririz. Örneğin taşınması sağlanacak olan eşyanın bir piyano olması koltuk olmasından çok daha fazla hassasiyet gösterilmesi gereken bir durumdur. Nakliyat işlerinin tamamında uzman bir ekiple görev alırız. Taşınma için gelecek olan ekiplerin tamamı kendi bunyemizde ve maaşlı çalışan elemanlarımızdır. Bu nedenle sizinle ilk olarak fiyat konusunda ne konuşulmuşsa odur. Bu konunun altını çizmemizin nedeni ise bazı nakliyat firmalarının taşıma sırasında ve sonrasında müşteriden ekstra para talep etmesidir. Biz firma olarak taşınma işlemi sırasında ve sonrasında bahşiş ya da harçlık adı altında hiçbir şekilde ekstra ücret talep etmeyiz. Böyle bir durumun söz konusu olması halinde iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız sorunu doğrudan ortadan kaldıracaktır.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Paketleme

Nakliyat işi yapılırken önceliği paketlemeye vermek gerekir. Çünkü eşyalar doğru paketlendiği zaman sorunsuz bir şekilde güvenle taşınır. Genelde insanlar taşınma sırasında oluşabilecek zararlarda taşıyıcı personeli sorumlu tutar ancak biz şunu çok iyi biliyoruz ki doğru paketleme yapılan bir eşyanın zarar görmesi söz konusu değildir. Taşınma asansörlerimiz tarafından yapıldığından dolayı bina içerisinde sürtünme, kırılma, çizilme gibi durumlar ortadan kaldırılmıştır.

Ekspertiz hizmetimiz aşamasında eşyaların nereden ve ne şekilde taşınması gerektiği tespit edilir ve size açık bir şekilde ifade edilir. Eğer balkon eşyanın indirilmesi ve çıkarılması için müsaitse en doğru indirme alanı burası olarak belirlenir. Genelde yeni yapılarda herhangi bir sorun yaşanmazken eski yapılarda balkon kapılarının dar ve küçük olması eşya taşınmasını pencereden yapılmayı gerekli kılar.

 

Bir önceki yazımız olan Şişli Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde şişli evden eve nakliyat, şişli evden eve nakliyat firmaları ve şişli evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Nakliyat

beşiktaş evden eve nakliyatbeşiktaş evden eve nakliyat paketlemebeşiktaş nakliyatbeşiktaş nakliyat firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın