" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşımacılık

asansorlu-nakliyat Evden eve nakliyat-Baştürk nakliyat

Hizmet bedelini etkileyen faktörlerin başında taşınma esnasında asensör olup olmadığı varsa nakliyat için asensör kullanılıp kullanılmayacağı gelmektedir.

Kat görevlisi site görevlisi ya da apartman görevlisinden bilgi almanız yararınıza olacaktır.
Nakliyat için evet kullanılabilir ifadesini kullandığınız  taşınma şekli taşınma sırasında değişir ise maliyet artışı olacaktır.

Asansörlü Taşımacılık
Bir yerden yapılacak taşıma konusunda bazı önemli noktalar vardır. Bunlar taşınması planların eşyaların kaçıncı katta bulunduğu, eşyaların alınacağı yerde bulunan merdivenlerin genişliği ve eşyaların ağırlığı gibi pek çok önemli nokta mevcuttur. Bu gibi konular için düşünene kişilere çözüm niyetinde sunulan asansörlü taşımacılık birçok konuda avantajlı ve kullanışlıdır. Öncelikle bu yöntem ile zamandan tasarruf sağlanır. Çünkü kısa bir süre içinde kurulan asansör ile eşyalar hızlıca indirilir. Diğer bir yandan güç tasarrufu sağlar. Taşınması zor olabilecek olan eşyalar kolaylıkla indirilebilir. Ayrıca dar ve kısa bir yapıya sahip merdivenlerin olduğu binalar için bu yöntemin kullanılması hem kolaylık sağlar hem de eşyalara gelecek zararın önüne geçer.
Taşıma konusunda birçok farklı firmanın olduğu görülebilir. Ancak eşyaların taşınması için güvenilir ve tecrübe sahibi olan bir firmanın seçimi önemlidir. Baştürk Nakliyat size önerebileceğimiz hem güvenilir hem de deneyim sahibi bir firmadır. Kurumun bu alanda uzun yıllar süren çalışmaları sonucu edindiği deneyim ile eşyalarınız güvenli bir şekilde aktarılmaktadır. Yapılacak asansörlü taşıma işlemlerinde de bu deneyim ile müşterilerine güven veren ve sektörde sık sık adından söz ettiren firma profesyonel kadrosu ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Son teknoloji aletlerin kullanımı yapılan işlemlerde son model araç kullanımı ile aktarım yapılır. Her ürün için ayrı bir biçimde ambalaj sistemi kullanan kurum kaliteli nakliye hizmeti almak isteyen kişiler için çalışmalarına devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat da verdiği kaliteli asansörlü nakliyat hizmeti ile adından söz ettirmekte, alanında profesyonel kadrosu ve kaliteli ekipmanı ile müşterisinin tüm problemlerine anında çözüm önerisi sunmaktadır. Yenilikler takip ederek, teknolojik tüm gelişmeleri yakından tanıyan firma bunları çalışmalarına adapte etmesi sayesinde güvenilir ve kaliteli nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Neden Asansörlü Taşımacılığı Tercih Etmeliyiz?

Kurumsal nakliyat hizmetleri zorlu bir süreç olduğu için firmayı da müşteriyi de yormaktadır. Bunun önüne geçebilmek için  daha hizli güvenilir asansörlü taşımacılık yöntemi sayesinde iş gücünden ve zamandan tasarruf edilmektedir. Bunun yanı sıra geleneksel hizli güvenilir  taşınması neredeyse imkansız olan yüksek binalar ve dar apartmanlara da nakliye işlemlerini gerçekleştirme imkanı asansörlü taşımacılık ile sağlanmaktadır.