ALTUNİZADE EVDEN EVE NAKLİYAT

Altunizade evden eve nakliyat, hizmet verdiği bölgede en bilinen marka olarak kabul edilmiş ve İstanbul’un marka firması olarak tanınmıştır.

Taşımacılık alanında yılların vermiş olduğu tecrübeyle hareket ederek her nakliyatta kendi eksikliklerimizi tespit eder, sektörde daima aranan olmayı başarırız. Evini ya da ofisini taşıtmak isteyen insanların bu konuda çok fazla tereddüdü vardır. Bunların en başında ise eşyalarının kırılmadan ve çizilmeden yeni adreslerine ulaşması gelir. Eğer tecrübeli bir firmayla tanışmamışsanız bu durumda eşyalarınızın güvenli bir şekilde transfer edilme olasılığı da düşük olacaktır. Biz nakliyat hizmeti verirken ister şehirlerarası olsun ister şehir içi olsun her zaman özenli hareket ederiz. Amacımız daima en güzelini ve en doğrusunu yaparak değer verdiğiniz eşyalarınızı bir an önce yeni adresinize ulaştırmaktır.

Altunizade Nakliyat

Nakliyat alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir ekip ve araçlarla hareket edip yalnızca Altunizade nakliyat değil İstanbul’un tüm ilçelerine profesyonel hizmet sağlayabiliriz. Firmamız kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler evden eve nakliyat, fabrika taşıma, eşya depolama, asansörlü evden eve nakliyat ve ofis taşıma şeklinde sayabiliriz. Her nakliyatta müşteri memnuniyeti hedefimiz ve bu hedefimizden de kurulduğumuz günden bu zamana kadar hiçbir şekilde taviz vermeyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız eşyalarınızı kurumsal bir anlayışla taşımaktadır.

Altunizade Taşımacılık

Altunizade taşımacılık, müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olarak çalışıp her geçen gün daha mükemmel hizmet vermeyi sağlamıştır. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimizin tamamı güler yüzlü ve isterse izin vermeden çözüm geliştirir. Eviniz ister üst katta olsun isterse giriş katta, taşıma anında gerekli olan hassasiyet eksiksiz bir şekilde yerine getirilir.

Altunizade Sigortalı Nakliyat

Firmamız profesyonellikte liderliğini kanıtlamış olduğu gibi gelen taleplere de her şartta uyum sağlamaktadır. Özellikle taşıma sırasında meydana gelebilecek olan hasarlar göz önünde bulundurulmuş bu kapsamda sigortalı nakliyat hizmeti hayata geçirilmiştir. Bu hizmet kapsamında eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir zararda gerekli olan maddi karşılama sağlanır ve maddi külfet altına girmenizin önüne geçilir.

Firmamız kendi sektöründe her zaman en güçlüsü olarak liderliğini ispat etmiştir.

 

Bir önceki yazımız olan ALTIMERMER EVDEN EVE NAKLİYAT başlıklı makalemizde altımermer evden eve nakliyat ve altımermer nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Nakliyat

altunizade evden eve nakliyataltunizade nakliyataltunizade sigortalı nakliyataltunizade taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın