" Türkiye'nin her yerine profesyonel Evden Eve Nakliyat çözümleri sunuyoruz. "

Depolama Hizmetleri

Özel Depolarda Eşya Depolama Hizmeti

esya-depolama Eşya depolama-depolama firmasi

Depolam Hizmetlerimiz ile eşyalarınızın belirli süreler için korunması ve depolanması durumunda, özel depolama alanlarımızda korunmasını sağlıyoruz.

Firmamız 350 m2lik deposuyla siz değerli müşterilerine depolama hizmetleri sunmaktadır.

Eşyalarınızı alacağınız döneme bağlı olarak günlük, haftalık, aylık ve dönemlik depolama hizmetleri verilmektedir.

Depolama Esnasınd aeşyalaınız sigortalatılmakta ve güvenlik, havalandırma sistemlerine sahip depomuzda korunmaktadır.

Depolamada dikkat edilecek husular

  • depolanacak eşyaların listesini hazırlanmalı ve müşteriyede bir kopyası verilmelidir..
  • Eşyalarınız depolatmadan önce depolanacak depoları mutlaka görmelisiniz.
  • Paketleme, depolama için önemlidir.
  • DİKKAT EDİLECEK HUSULAR

  • Tüm eşyalarınız elemanlarımız tarafından detaylı bir şekilde paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Tüm eşyalarınız listesi hazırlanarak bir listesi sizde diğer listesi bizde kalacak şekilde hazırlanır. Firmamızca sigorta poliçeniz, taşıma ve depolama sözleşmesi hazırlanarak size teslim edilir. Biz değer bilip değer taşıyoruz değerlilerinizi sizin yerinize muhafaza ediyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin ve referanslarımız arasında yerinizi alın.

 

Depolama çalışmaları sırasında gerekli tüm özen ve hassasiyeti gösteren firma, büyük bir titizlikle eşyalarınızı muhafaza etmekte ve müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Eşya Depolama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

esya-depolamaEşya Depolama işlemlerinden önce ekspertiz eşyaları inceleyerek detaylı bir plan çıkarmaktadır. Daha sonra eşyalar kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenir. Bu eşyaların herhangi bir olumsuz durumda zarar görmesine engel olacaktır. Eşyalar daha sonra hijyenik olan akıllı odalara üzerlerine numara verilerek yerleştirilir. Böylece müşteri eşyaları teslim aldıktan sonra neyi nereye koyacağını kolaylıkla bulabilecektir.

Depoların hijyenik olması da oldukça önemli bir konudur. Müşterinin talebine bağlı olarak belki de aylarca orada tutulacak eşyaların mikrop kapmaması, kirlenmemesi için büyük bir titizlik gösterilmektedir.